yndrive

Hakkımızda

Uludağ Sürücü Kursu Tecrübe ve birikimini müşterilerine aktarmaktadır. 30 Yıllık Sürücü Kurs tecrübemizi, 1990 yılında Uludağ Sürücü Kursu firması adı altında sizlerin hizmetine açtık. Uzman kadromuz ve deneyimli eğitmenlerimizle sizleri iyi bir sürücü olarak trafiğe kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerle birlikte daha ileriye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Bugün otomobil-otobüs-kamyon-tır ve motosikletler için sürücü belgeleri vermekteyiz. Modern klimalı sınıflarımız uzman eğitim kadromuzla hem teorik eğitimlerimizi hem de son model klimalı otomobillerle ve usta direksiyon eğitici kadromuzla direksiyon eğitimleri vermekteyiz. Kayıt –kabul ve teorik eğitimlerimiz Bursa merkezinde bulunan kurs binamızda yapılmaktadır. Kurum olarak kursiyerlerimizin hem teorik hem de direksiyon eğitimlerine son derece önem göstermekteyiz. Direksiyon eğitimlerimiz bay bayan usta öğreticilerimizce bire bir olarak verilmektedir.

Uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla her daim kursiyerinin hizmetinde olan Uludağ Sürücü Kursu, her ay açılan kayıt dönemlerinde Bursa‘nın en çok tercih edilen sürücü kursu olarak kursiyerlerimize başarılı olmasında önemli rol oynamaktayız. Uludağ Sürücü Kursu olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için araç kullanma eğitimlerini vermek ve sürücü eğitiminin gelişimine katkı sağlamak amacı ile; Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, ehliyet alma ihtiyaçlarını karşılamak, Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini sağlamak, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren eğitimcilerimiz ile hizmet vermek ve bu karakterlere sahip eğitimcilerin yetişmesine katkıda bulunmak

Eğitim ve kalitemizi en yüksek seviyeye ulaştırarak trafik bilinci yüksek sürücüler yetiştirmek için en iyi hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini geliştirmek, tüm bunları yaparken diğer kurumlara örnek olmaktır. Uludağ Sürücü Kursu eğitim ve kalite konusunda sektöründe öncü olmayı hedefler.